Externí správa sítí
Odvirování
Restaurování dat
Řešení problémů s PC
Konzultace v oblasti IT
Servis počítačů u Vás doma
Pokud máte problém s PC, nebo notebookem, problém se budeme snažit vyřešit přímo u Vás doma. Pokud to nebude možné (například z důvodu ztráty záruky u nových notebooků), navrhneme Vám optimální řešení tak, aby jste byli bez PC po co nejkratší dobu.

Co nabízíme:
Kompletní čištění počítače - Vyčištění hardwaru - Zkontrolování hardwaru - Promazání ložisek u všech ventilátorů - Zálohování dat a zároveň vyléčení infikovaných dat - Nová instalace operačního systému a dalších freeware programů (codec, antivir, apod.) - Odborné poradenství po servisu je u nás samozřejmostí - Poradíme vám, jak pracovat s vaším počítačem, aby vydržel v dobré kondici co nejdéle a byla vaše data v bezpečí - Opravy počítačů a notebooků (analýza závady a výměna hardwaru) - Rozšíření počítače - Zvýšení kapacity a výkonu (kompletní nebo částečný upgrade PC dle přání zákazníka) - Instalace nového systému bez zálohy dat nebo se zálohou dat
Máte-li doma počítač již delší dobu a zvyšuje se jeho provozní hluk, počítač je zpomalený nebo nestabilní. Mohou nastat případy, kdy Váš počítač bude pomalý, bude se zasekávat nebo dokonce i restartovat. Samozřejmně, že se tím zkracuje i životnost celého stroje. I v tomto případě můžete využít našeho servisu, kdy zajistíme jeho vyčistění a softwarové oživení.

Samozřejmostí je v případě Vašeho zájmu (či potřeby vyžádané servisním zásahem a druhem opravy) také zajištění potřebných náhradních dílů a komponent. V tomto směru poskytujeme plné poradenství v případě uskutečněné opravy zcela zdarma a cena za instalaci nové komponenty není účtována.
Vzdálená Správa Vzdálená Správa